O K&M Delikatesach

Jesteśmy rodzinną firmą, opartą w 100% o polski kapitał. Już ponad 20 lat nieprzerwanie oferujemy swoim klientom szeroki wybór produktów najwyższej jakości. Od 2009 roku działamy również jako sklep internetowy.

Miarą naszego sukcesu jest rosnąca grupa zadowolonych klientów. Rozwijamy się po to, aby móc jeszcze lepiej zaspokajać Wasze oczekiwania. K&M Delikatesy to obecnie cztery sklepy stacjonarne na terenie Warszawy. Oferujemy też zakupy przez internet z możliwością dostawy pod wskazany adres lub odbioru osobistego w sklepie przy ulicy Wspólnej 24. Jako jedni z niewielu zbudowaliśmy również sprawny serwis mobilny, dzięki czemu możesz zrobić zakupy przez smartphone’a.

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim od lat darzą nas klienci i mamy świadomość jego znaczenia. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości. W swojej pracy kierujemy się zasadą najkrótszej drogi od producenta do konsumenta. To gwarancja, że trafią do Was tylko świeże i zdrowe produkty. Nasza oferta obejmuje zarówno znane i cenione marki wielkich producentów, jak i produkty regionalne, niedostępne w innych sklepach. Doceniamy lokalnych wytwórców i artykuły niszowe, o wyjątkowych walorach. Wśród naszych dostawców znajdziecie wielu drobnych producentów, wytwarzających również artykuły ekologiczne i bezglutenowe. Wszystko to jeszcze bardziej dostępne - wystarczy kliknąć!

Do góry