KRET ODTŁUSZCZACZ KUCHNIA SPRAY 620ML

48011041/20230420

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


620

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 620


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Działa drażniąco na skórę. Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Zawiera: ETHANOLAMINE. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem.

O marce


kret jedyny, oryginalny

Opis produktu


Kret płyn do czyszczenia kuchni Odtłuszczacz bez wysiłku pomoże pozbyć się uciążliwego tłuszczu, przypaleń i brudu z zakamarków Twojej kuchni. Płyn idealnie czyści, szczególnie polecany do miejsc gdzie wysoka temperatura sprzyja tworzeniu się tłustych osadów i przypaleń. Jest szybki i skuteczny. Niezbędny tam gdzie pojawiają się tłuste zabrudzenia. Może być stosowany w miejscach, które mają kontakt z żywnością. Zapewnia czystość bez smug i zacieków. Idealny do czyszczenia blatów kuchennych, kuchenek, okapów, piekarników i patelni, rusztów, płytek, szafek kuchennych, szkła, stali nierdzewnej.

Cechy


silnie odtłuszcza, skutecznie usuwa: tłuszcz, uciążliwe zabrudzenia

Adres zwrotny


Global Cosmed Group S.A. ul. Wielkopolska 3 26-600 Radom +48 48 384 58 01 kret@globalcosmed.eu www.kret.eu

Przechowywanie


Najlepiej zużyć przed: data ważności i numer serii na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie


Sposób użycia: Naciśnij górną blokadę i ustaw dyszę spryskiwacza w pozycji sprysku. Rozpyl na czyszczoną powierzchnię i zostaw na kilka sekund lub, w przypadku cięższych zabrudzeń, minut. Następnie wyczyść, spłucz i wytrzyj. Po każdym użyciu przekręcić dyszę spryskiwacza na pozycję Stop. Nie rozpylać na kolorowe fugi, cynk, miedź, mosiądz i aluminium, pozłacaną armaturę, emalię, drewno, laminat, tekstylia oraz na uszkodzoną lub zniszczoną powierzchnię. Przed użyciem wypróbuj na mało widocznej powierzchni.

Adres producenta


Global Cosmed Group S.A. ul. Kuziennicza 15 59-400 Jawor tel. +48 (76) 870 30 31 kret@globalcosmed.eu www.kret.eu

Logotypy stron trzecich.


Cleanright.eu

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Ogólne środki czyszczące, Inne środki do czyszczenia


Do góry