ROYAL APPLE SOK 100% JABŁKO I AGREST 3L

47911689/20230405

Pochodzenie


Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w Polsce.


Wartość odżywcza w 100 g


Wartość energetyczna: 177 kJ/42 kcal
Tłuszcz: 0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 10 g
w tym cukry: 10 g
Białko: 0 g
Sól: 0 g


Składniki


sok z jabłek 93 %, sok z agrestu 7 %

Jednostka


l

Rozmiar opakowania


3

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Litrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 3


O producencie


Firma Rodzinna Reprezentujemy jedną z najstarszych rodzin sadowniczych w Polsce, z wielopokoleniowymi tradycjami pochodzącą z okolic Grójca - serca Mazowsza. Założyliśmy polską, rodzinną firmę, której celem jest promocja zdrowej, ekologicznej produkcji owoców oraz soków, jak również ich dystrybucja na rynki światowe. Doskonalimy i wprowadzamy zmiany w agrotechnice, które są bardziej przyjazne ludziom i środowisku, a nasze produkty są tego najlepszym dowodem. Zbieramy jabłka najwyższej jakości. Transportujemy je do firmy. Dokładnie myjemy. Tłoczymy sok na zimno. Poddajemy lekkiej pasteryzacji aby uzyskać 100 % sok.

O marce


Nasze jabłka co roku dojrzewają w niezmiennym rytmie natury. W okolicach Grójca mają pod dostatkiem słońca i przestrzeni bez zanieczyszczeń. Dokładamy starań, by do czasu zbiorów zdążyły nasycić się po brzegi pełnią soczystego zdrowia. Kiedy już nadejdzie ch moment zamieniamy dla Państwa dorodne owoce w naturalny sok tłoczony Royal apple jabłkowy, smakowity, pełen witamin i składników mineralnych. Od świeżych jabłek różni go wyłącznie płynna postać-dzięki tłoczeniu w soku zatrzymujemy wszystkie naturalne owocowe składniki w niemal identycznej ilości.

Opis produktu


W ofercie proponujemy tuż po zbiorach w naszych grójeckich sadach dosyć ujmujące i ciekawe bogactwo połączeń z tradycyjnym jabłuszkiem: - Jabłko-agrest - Połączenie lekko kwaskowego agrestu z tradycyjnym polskim jabłkiem daje pełną paletę doznań smakowych w upalne dni - Jabłko-rabarbar - Orzeźwiająca nuta polskiego rabarbaru w doskonałym połączeniu z grójeckim jabłkiem tworzy kompozycję jako nieodzowny dodatek do rodzinnego obiadu - Jabłko-granat - Egzotyczne połączenie izraelskiego granatu z nutą pysznego jabłka stanowi cenne źródło wartości odżywczych oraz bogactwo niezapomnianego smaku Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, odświeżyliśmy szatę graficzną opakowań, nadając im lekkości i naturalności, wierząc że wpisujemy się tym samym w aktualne trendy proekologiczne

Cechy


100 % sok naturalnie mętny, jabłka z polskich sadów, sok zachowuje świeżość 30 dni po otwarciu, Produkt polski, NFC - nie z koncentratu

Warunki przechowywania


Min. temp. °C: 2
Maks. temp. °C: 20


Adres zwrotny


Activ Sp. z o.o ul. Grzybowska 87 00-844 Warszawa info@royal-apple.com

Kraj


Kraj pochodzenia: Polska


Przechowywanie


Przechowywać w chłodnym, zaciemnionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 30 dni od daty otwarcia (odbezpieczenie kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że jest zawsze zalany sokiem.

Przygotowanie i stosowanie


Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców. Smak i kolor soku może się różnić w zależności od użytych odmian owoców oraz pory roku. Sok zachowuje świeżość nawet 30 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.

Kategorie


Napoje, Soki i napoje owocowe, Soki owocowe


Do góry