ROYAL APPLE SOK JABŁKO CYTRYNA 3L

Wartość odżywcza w 100 g


Wartość energetyczna: 190 kJ/45 kcal
Tłuszcz: 0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 10 g
- w tym cukry: 9,9 g
Białko: <0,5 g
Sól: <0,01 g
*%RWS-Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).:
Opakowanie zawiera 12 porcji produktu.:


Składniki


sok z jabłek 95 %, sok z cytryny 5 %

Jednostka


l

Rozmiar opakowania


3

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Litrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 3


O producencie


Firma Rodzinna

O marce


Nasze jabłka co roku dojrzewają w niezmiennym rytmie natury. W okolicach Grójca mają pod dostatkiem słońca i przestrzeni bez zanieczyszczeń. Dokładamy starań, by do czasu zbiorów zdążyły nasycić się po brzegi pełnią soczystego zdrowia. Kiedy już nadejdzie ch moment zamieniamy dla Państwa dorodne owoce w naturalny sok tłoczony Royal apple jabłkowy, smakowity, pełen witamin i składników mineralnych. Od świeżych jabłek różni go wyłącznie płynna postać-dzięki tłoczeniu w soku zatrzymujemy wszystkie naturalne owocowe składniki w niemal identycznej ilości.

Opis produktu


NFC - nie z zagęszczonego soku owocowego. Zbieramy jabłka najwyższej jakości. Transportujemy je do firmy. Dokładnie myjemy owoce. Miksujemy świeże jabłka ze zdrowymi, jędrnymi cytrynami. Tłoczymy sok na zimno. Poddajemy lekkiej pasteryzacji aby uzyskać 100 % sok.

Cechy


NFC - nie z koncentratu, wyciskany z całych owoców, naturalnie mętny, Produkt polski, 100 % sok naturalnie mętny, jabłka z polskich sadów

Warunki przechowywania


Min. temp. °C: 2
Maks. temp. °C: 20


Adres zwrotny


ACTIV SP. Z O.O. Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa info@royal-apple.com www.zdrowysok.com

Kraj


Kraj pochodzenia: Polska


Przechowywanie


Przechowywać w chłodnym, zaciemnionym miejscu w temperaturze od 2°C do 20°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach jak wyżej do 21 dni od daty otwarcia (odbezpieczenia kranika do nalewania soku z opakowania), pod warunkiem, że jest ze sokiem. Sok zachowuje świeżość nawet 21 dni po otwarciu, dzięki hermetycznemu, opakowaniu. Specjalna konstrukcja kranika nie pozwala, aby powietrze dostało się do środka.

Przygotowanie i stosowanie


Przed spożyciem wstrząsnąć. Wytrącanie się osadu jest naturalne, świadczy o obecności cząstek miąższu owoców. Smak i kolor soku może się różnić w zależności od użytych odmian i stopnia dojrzałości owoców oraz pory roku.

Adres producenta


ACTIV SP. Z O.O. Zakład produkcyjny: Ul. Kozietulskiego 17, 05-622 Belsk Duży Biuro: Ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa info@royal-apple.com www.zdrowysok.com

Kategorie


Napoje, Soki i napoje owocowe, Soki owocowe


Do góry