MOKATE CLASSICO ZIARNISTA 500G

43452885/20210427

Jednostka


g

Rozmiar opakowania


500

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 500


O marce


Wypróbuj inne nasze kawy: Kawa ziarnista Mokate Espresso charakteryzuje się niską kwasowością i dużą intensywnością dzięki najlepszym ziarnom Arabiki i Robusty. Kawa ziarnista Mokate Delicato to wyselekcjonowane ziarna 100% Arabiki. Dzięki warunkom klimatycznym upraw położonych na wysokości powyżej 1600 mn.pm. ziarna gwarantują niezwykły smak charakteryzujący się lekką kwasowością i owocowo-kwiatowym aromatem.

Opis produktu


Wyselekcjonowane przez nas ziarna pochodzą z owoców kawowca, dojrzewających powoli na wysokogórskich plantacjach. Rodzaj gleby, pogoda, a przede wszystkim wiedza i doświadczenie plantatorów mają olbrzymi wpływ na smak i aromat. Dlatego tworząc nasze kawy współpracujemy jedynie z renomowanymi plantacjami o wieloletnim doświadczeniu. Każdą z plantacji wizytują nasi eksperci, aby wybrać wyłącznie najlepsze ziarna. Kawy Mokate to znakomite mieszanki ziaren charakteryzujące się harmonią smaku i intensywnością aromatu. Dzięki tradycyjnej metodzie wypalania kawy w piecach bębnowych wydobyliśmy z ziaren naturalne bogactwo tworzące te znakomite kawy. Mokate Classico to mieszanka ziaren Robusty i Arabiki, która zaskakuje czekoladowym smakiem i niską kwasowością.

Adres zwrotny


MOKATE Czech s.r.o. Počernická 96 108 00 Praha 10, Česká Republika

Przechowywanie


Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie


Zalecana metoda parzenia po odpowiednim zmieleniu: Grubo zmielona - ekspres przelewowy, aeropress, french press Średnio zmielona - kawiarka Drobno zmielona - ekspres ciśnieniowy

Adres producenta


Wyprodukowano dla: Mokate Sp. z o.o. przez: MOKATE Czech s.r.o. Počernická 96 108 00 Praha 10, Česká Republika

Kategorie


Artykuły spożywcze, Napoje gorące, Prawdziwe ziarna


Do góry