KRET BIO KOSTKA DO SPŁUCZKI 3*50G

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


g

Rozmiar opakowania


50

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 50


Liczba jednostek


Liczba jednostek: 3


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Powoduje poważne uszkodzenie oczu. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera: SODIUM DODECYLBENZENESULFONATE. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. Unikać uwolnienia do środowiska. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: umyć dużą ilością wody. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych. Zawiera: 2,4-DIMETHYL-3-CYCLOHEXENE CARBOXALDEHYDE. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

O marce


kret jedyny, oryginalny Polecamy również: Kret BIO Aktywator do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków.

Opis produktu


BIO Kostka do spłuczki z aktywatorem enzymatycznym to innowacyjna formuła 2w1 łącząca aktywne składniki czyszczące, barwiące wodę i zapachowe. Kostka może być stosowana w toaletach połączonych z szambem lub przydomową oczyszczalnią ścieków. Faza 1 jasna część kostki: myje, doskonale usuwa osady, brud, zapobiega osadzaniu się kamienia i działa pod powierzchnią wody. Faza 2 granatowa część kostki: odświeża, barwi wodę na niebiesko i skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy, pozostawiając toaletę nieskazitelnie czystą. Kostka posiada właściwości zapobiegające tworzeniu się kamienia i osadów, zarówno w zbiorniku spłuczki, jak i w muszli. Zapewnia higieniczną czystość i jest łatwo biodegradowalna. Dodatkową jej zaletą jest wspomaganie przebiegu procesów rozkładu w osadnikach przydomowych oczyszczalni ścieków i szambach. Nie niszczy flory bakteryjnej. Najlepszy efekt można osiągnąć stosując systematycznie BIO Kostkę do spłuczki Kret. Dwufazowa formuła - skutecznie czyści i nadaje połysk - wspomaga naturalne procesy rozkładu - upłynnia osady stałe - likwiduje nieprzyjemne zapachy - wspomaga udrożnianie przewodów kanalizacyjnych

Cechy


2w1 - wspiera działanie szamb i oczyszczalni, myje i odświeża

Adres zwrotny


Global Cosmed Group S.A. ul. Kuziennicza 15; 59-400 Jawor tel. +48 (76) 870 30 31; kret@globalcosmed.eu; www.kret.eu

Przygotowanie i stosowanie


Sposób użycia: Włożyć BIO Kostkę WC Kret do spłuczki po stronie przeciwnej do wlotu wody. Nie należy zdejmować folii z kostki, ponieważ ulega całkowitemu rozpuszczeniu w wodzie. W momencie zaniku koloru należy włożyć nową kostkę toaletową. W przypadku zachlapania deski toaletowej lub innych powierzchni zabarwioną wodą należy natychmiast je wytrzeć.

Adres producenta


Global Cosmed Group S.A. ul. Kuziennicza 15; 59-400 Jawor tel. +48 (76) 870 30 31; kret@globalcosmed.eu; www.kret.eu

Pozostałe informacje


3 x 50 g = 150 g e

Logotypy stron trzecich.


Wstęga Möbiusa

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Ogólne środki czyszczące, Środki dezynfekujące i czyszczące do toalet


Do góry