GILLETTE MACH3 ŻEL EXTRA KOMFORT 200ML

36397163/20180814

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


200

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 200


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,3% masowych zawartości jest łatwopalne.

Opis produktu


W kontakcie z wodą żel do golenia dla mężczyzn Gillette Mach3 Complete Defense Extra Comfort tworzy obfitą, kojącą pianę, która pomaga utrzymać optymalny poziom nawilżenia skóry (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3). Zoptymalizowana formuła chłodzenia działa odświeżająco na skórę, zapewnia wielowarstwowe nawilżenie i doskonały poślizg maszynki podczas golenia.

Cechy


W kontakcie z wodą żel do golenia dla mężczyzn tworzy obfitą, kojącą pianę, Formuła żelu zapewnia wielowarstwowe nawilżenie i doskonały poślizg maszynki, Zoptymalizowana formuła chłodzenia zapewnia uczucie odświeżenia, Lepiej utrzymuje prawidłowy poziom nawilżenia skóry (w porównaniu z innymi żelami do golenia Mach3), Żel do golenia Mach3 Complete Defense zapewnia kompleksową ochronę przed podrażnieniami (w porównaniu z piankami do golenia Mach3)

Kraj


Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Zapakowano w: Wielka Brytania


Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Przybory toaletowe i do golenia dla mężczyzn, Inne przybory toaletowe dla mężczyzn


Do góry