PEDIGREE ADULT DRÓB/WARZYWA 2,6KG

Wartość odżywcza w 100 g


białko:: 21
zawartość tłuszczu:: 13
materia nieorganiczna:: 7.5
włókno surowe:: 1.8
: Dodatki / 1 kg:
Przeciwutleniacze:
Dodatki dietetyczne::
Witamina A:: 13601 IU
Witamina D3:: 1500 IU
Witamina E:: 450 mg
Siarczan miedzi pięciowodny:: 20.8 g
Siarczan manganu jednowodny:: 93.8 mg
Jodek potasu:: 1.7 mg
Selenin sodu:: 0.6 mg
Siarczan cynku jednowodny:: 250 mg


Składniki


zboża, mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (20%, w tym 4% drobiu w brązowych granulkach), oleje i tłuszcze (w tym 0.4% oleju słonecznikowego), produkty pochodzenia roślinnego (w tym 1% wysłodków buraczanych), substancje mineralne, warzywa (4% marchewki w pomarańczowych granulkach, 4% groszku w zielonych granulkach)

Jednostka


kg

Rozmiar opakowania


2,6

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Kilogramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 2.6


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Opakowanie trzymać z daleka od dzieci i zwierząt. Niewłaściwe użycie grozi uduszeniem.

O marce


Najlepszym sposobem na dbanie o Twojego psa jest skuteczna pielęgnacja jego zębów i jamy ustnej. Może w tym pomóc połączenie karmy suchej Pedigree Vital Protection z przysmakami Pedigree DentaStix podawanymi codziennie. DentaStix to pyszny przysmak o unikalnym kształcie, który - jak udowodniono naukowo - pomaga redukować nagromadzoną płytkę bakteryjną i kamień nazębny, gdy jest podawany codziennie.

Opis produktu


Pedigree wierzy, że każdy pies zasługuje na kochający dom i odżywcze pożywnie. Ponad 40 lat doświadczenia w opracowywaniu receptur Pedigree pozwala nam twierdzić, że istnieją cztery uniwersalne potrzeby psa: Zdrowa Skóra i Sierść, Naturalne Mechanizmy Obronne, Dobre Trawienie i Zdrowe Zęby. Dlatego sucha karma Pedigree Vital Protection to pożywienie, które zostało opracowane z myślą o zaspokojeniu tych czterech potrzeb Twojego psa - wspiera naturalne silne mechanizmy obronne, pomaga zachować zdrową skórę i sierść, wspomaga dobre trawienie, a także pomaga mu oczyszczać zęby. Pedigree Vital Protection pomaga utrzymać Twojego psa w zdrowiu i witalności. Zdrowe zęby Każdy pies zasługuje na szczęśliwy uśmiech. Ponieważ psy smakują życie przez pyszczki, tak ważne jest dla nich, aby zęby i dziąsła były zawsze zdrowe. Specjalnie opracowana konsystencja granulek pomaga oczyszczać zęby Twojego psa. Trawienie Każdy pies zasługuje na to, by mieć zdrowy brzuszek. Nasze produkty zawierają naturalne włókno pokarmowe i wysokiej jakości białko, które jest łagodne dla żołądka Twojego psa. Skóra i sierść Każdy pies zasługuje na to, aby wyglądać i czuć się zdrowo. Nasze receptury zawierają cynk i olej słonecznikowy, naturalne źródło kwasów tłuszczowych Omega-6, które pomogą odżywić skórę i sierść Twojego psa. Naturalne mechanizmy obronne Każdy pies zasługuje na silny układ odpornościowy. Nasze receptury zawierają witaminę E oraz substancje mineralne, które są kluczowe przy wspieraniu jego silnych, naturalnych mechanizmów obronnych. Opracowane przez specjalistów ds. żywienia i lekarzy weterynarii z centrum Waltham. www.waltham.com

Cechy


bez sztucznych barwników, bez sztucznych aromatów

Adres zwrotny


Mars Polska sp. z o.o. Kożuszki Parcel 42 96-500 Sochaczew 0-801 10 63 63 www.pedigree.pl

Przechowywanie


Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Adres producenta


Mars Polska sp. z o.o. Kożuszki Parcel 42 96-500 Sochaczew

Pozostałe informacje


375 kcal 100 g

Logotypy stron trzecich.


Green Dot

Kategorie


Zwierzęta domowe, Pies, Kompletna karma dla psa


Do góry