OLD SPICE ORIGINAL DEODORANT SPRAY 150ML

Składniki


Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Methyl Cyclodextrin, Aqua, Parfum, Limonene, Linalool, Eugenol, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Cinnamyl Alcohol, Citral, Benzyl Benzoate

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


150.0

Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 150.0


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Używać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Unikać świadomego wdychania. Używać tylko zgodnie z przeznaczeniem. Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W razie podrażnień przerwać stosowanie. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się preparatu do oczu natychmiast przepłukać je wodą.

Opis produktu


Gdyby Twój dziadek go nie używał, pewnie nie byłoby Cię na świecie. Old Spice Original to jedyny w swoim rodzaju zapach doświadczonych mężczyzn – używany od pokoleń. Jak dobrze pachnieć? Po prostu zaufaj instynktowi swoich przodków. Wybierz dezodorant w sprayu Old Spice. Wybierz zapach męskości.

Cechy


Cudowny zapach Old Spice sprawi, że na zawsze zapadniesz w pamięć – po prostu staniesz się centrum wszechświata, Dezodorant Old Spice jest jak pole siłowe, które nie pozostawia białych śladów ani żółtych plam, Dezodorant Old Spice działa przez cały dzień, bo Twoje ciało zwykle potrzebuje całodniowej ochrony, Technologia zapewniająca niesłabnący zapach, który chcesz bez przerwy czuć

Adres zwrotny


Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ul. Zabraniecka 20 03-872 Warsaw Poland 0801 25 88 25 Pytanie? Zadzwoń do nas lub wyślij wiadomość e-mail.

Kraj


Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Zapakowano w: Wielka Brytania


Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Mydła, dezodoranty i kosmetyki kąpielowe, Dezodorant


Do góry