PRO MAGNEZ WYSOKO PRZYSWAJALNY SUPLEMENT DIETY 120G

Nazwa produktu uregulowana prawnie


Promagnez, suplement diety.

Wartość odżywcza w 100 g


Magnez (w formie cytrynianu magnezu): 375 mg (100 % RWS**)
* zalecana porcja dzienna produktu.:
Opakowanie zawiera 30 porcji produktu.:
** referencyjna wartość spożycia dla osoby dorosłej:


Składniki


regulator kwasowości: kwas cytrynowy, węglan magnezu

Jednostka


g

Rozmiar opakowania


120

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 120


Opis produktu


Magnez jest minerałem odgrywającym kluczową rolę w organizmie człowieka. Jest niezbędny w przebiegu ponad 300 reakcji enzymatycznych takich jak synteza białek, tłuszczów, kwasów nukleinowych i węglowodanów. Odpowiada za charakterystyczne reakcje zachodzące w narządach układu nerwowo-mięśniowego i układu krążenia. Suplementacja magnezu jest zalecana w stanach zmęczenia, przeciążenia organizmu oraz podczas intensywnej pracy umysłowej i fizycznej. Uzupełniając poziom magnezu w organizmie, wybieraj ten w wysoko przyswajalnej formie. Saszetka ProMagnezu zawiera 100 % dziennej referencyjnej wartości spożycia magnezu. Cytrynian magnezu W gorącej wodzie węglan magnezu łączy się z kwasem cytrynowym, tworząc składnik aktywny: cytrynian magnezu. Magnez zawarty w ProMagnezie: - przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, - przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego i mięśni, - przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i równowagi elektrolitowej, - przyczynia się do utrzymania funkcji psychologicznych, - pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w syntezie białka, - odgrywa rolę w procesie podziału komórek.

Cechy


Laur Klienta 2019, wysoko przyswajalny, składnik aktywny: cytrynian magnezu, bez barwników i aromatów, bez substancji konserwujących, bez substancji słodzących, bez substancji przeciwzbrylających, bez substancji wypełniających, 100 % dziennej referencyjnej wartości spożycia

Adres zwrotny


Propharma Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa, www.pro-pharma.pl, tel.: 22 266 84 99

Przechowywanie


Przechowywać w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przygotowanie i stosowanie


Zalecane spożycie Zalecana porcja produktu do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: jedna saszetka (4 g) dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zrównoważonym sposobie żywienia oraz o prowadzeniu zdrowego trybu życia. Przygotowanie Zawartość saszetki rozpuścić w 20-30 ml gorącej wody (70 - 90°C), mieszać do całkowitego rozpuszczenia, dolać zimnej wody i wypić. Mogący pojawić się osad jest zjawiskiem naturalnym i nie wpływa na jakość produktu.

Adres producenta


Propharma Sp. z o.o., ul. Łopuszańska 36, 02-220 Warszawa, www.pro-pharma.pl, tel.: 22 266 84 99

Dodatki


Barwniki: Nie zawiera
Aromaty: Nie zawiera
konserwanty: Nie zawiera
Substancje słodzące: Nie zawiera


Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Produkty lecznicze, Witaminy i suplementy


Do góry