GOURMET PERLE FILECIKI Z PSTRĄGA W SZPINAKU SASZETKA 85G

Nazwa produktu uregulowana prawnie


Pełnoporcjowa karma dla dorosłych kotów.

Adres dystrybutora


Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa

Wartość odżywcza w 100 g


Dodatki dietetyczne::
: IU/kg:
Wit. A:: 645
Wit. D3:: 99
: mg/kg:
Jednowodny siarczan żelazawy:: 23
Bezwodny jodan wapnia:: 0,29
Pięciowodny siarczan miedzi:: 2,5
Jednowodny siarczan manganu:: 4,4
Jednowodny siarczan cynku:: 37
: Składniki analityczne:
Wilgotność:: 80,0%
Białko:: 12,5%
Oleje i tłuszcze surowe:: 2,5%
Popiół surowy:: 2,5%
Włókno surowe:: 0,1%


Składniki


mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinne ekstrakty białkowe, ryby i produkty rybne (w tym pstrąg 4%), składniki mineralne, warzywa (0,3% suszonego szpinaku, odpowiednik 4% szpinaku w sosie), cukry

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


g

Rozmiar opakowania


85

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Gramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 85


O marce


Nie ręczymy za apetyt Twojego kociego konesera, gdy podasz mu wyborne Gourmet Perle Mini Fileciki z Pstrągiem w Sosie ze Szpinakiem, którego drobno posiekane kawałki pstrąga zanurzone są w aksamitnym, niezapomnianym sosie ze szpinakiem. Twój rozpieszczony koneser pokocha delikatność naszych precyzyjnych filecików, a każda porcja sprawi, że posiłek będzie smakowity do ostatniego kawałka. Zrealizuj wygórowane oczekiwania Twojego kota przepyszną recepturą, która spełni jego namiętność do pstrąga. Luksus! Gourmet Perle stworzył Mini Fileciki w Sosie z Warzywami: starannie dobrane składniki przygotowane z troską o wyjątkowy smak, pocięte na małe fileciki i podawane w pysznym sosie z warzywami, aby zachwycić wyrafinowane podniebienie Twojego kota. Mini Fileciki w Sosie od Gourmet Perle, elegancka pokusa dla wyjątkowych doznań smakowych każdego dnia.

Opis produktu


Pełnoporcjowa, w pełni zbilansowana karma dla dorosłych kotów. Bez dodatku sztucznych barwników, konserwantów i aromatów. Wszystkie przepisy Gourmet Perle są dostępne w saszetkach 85 g.

Adres zwrotny


Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa 801 315 005 cs@pl.nestle.com www.purina.pl

Przechowywanie


Zamkniętą saszetkę należy przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.

Przygotowanie i stosowanie


Przeciętnemu dorosłemu kotu, ważącemu ok. 4 kg, zaleca się podawanie 3 do 4 saszetek w ciągu dnia, w co najmniej 2 oddzielnych posiłkach. Podane normy ilości karmy dla kotów dorosłych odnoszą się do zwierząt umiarkowanie aktywnych w normalnej temperaturze otoczenia. Indywidualne potrzeby różnią się, a ilość podawanej karmy powinna zostać dostosowana tak, aby utrzymać prawidłową, szczupłą sylwetkę Twojego kota. Podawać w temperaturze pokojowej. Zwierzę powinno mieć stały dostęp do czystej, świeżej wody do picia.

Logotypy stron trzecich.


Green Dot

Kategorie


Zwierzęta domowe, Kot, Przysmaki dla kotów


Do góry