GILLETTE SATIN CARE ŻEL DO GOLENIA DLA SKÓRY SUCHEJ 200ML

36397163/20180814

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


200

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 200


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 2,85% masowych zawartości jest łatwopalne.

Opis produktu


Żel do golenia dla kobiet Satin Care Dry Skin Shea Butter Silk został specjalnie opracowany z myślą o suchej skórze, pozostawia uczucie miękkości i jedwabistej gładkości po każdym goleniu. Nawilżająca formuła pomaga chronić skórę przed utratą wilgoci podczas golenia, nadaje jej niesamowitą gładkość oraz chroni przed zacięciami i skaleczeniami. Dla jeszcze lepszych rezultatów używaj z maszynkami do golenia Gillette Venus.

Cechy


Żel do golenia dla kobiet Opracowany specjalnie dla skóry suchej, Chroni skórę przed zacięciami i skaleczeniami, Zapewnia uczucie miękkiej i satynowy jedwabiście gładkiej skóry po każdym goleniu, Nawilżająca formuła pomaga chronić skórę przed utratą wilgoci podczas golenia, Aluminiowy pojemnik odporny na korozję

Kraj


Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Zapakowano w: Wielka Brytania


Przygotowanie i stosowanie


Delikatnie wmasuj żel do golenia w mokrą skórę aż do wytworzenia się obfitej piany zapewniającej gładkie golenie. Spłucz po zakończeniu golenia.

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Zdrowie i uroda kobiety, Golarki i akcesoria


Do góry