FINISH SÓL DO ZMYWAREK 1.5 KG

Adres dystrybutora


Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Pochodzenie


Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w UE.


Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


kg

Rozmiar opakowania


1,5

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Kilogramów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 1.5


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Finish Sól do zmywarki. Przed użyciem przeczytać etykietę. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Nie połykać. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę.

Opis produktu


Sól ochronna do zmywarki Finish to niezbędny element do osiągnięcia idealnej czystości Twoich naczyń. Nie tylko chroni urządzenie przed osadami z kamienia i eliminuje zacieki na naczyniach, ale również zmiękcza wodę i poprawia działanie zmywarki. Dociera do ukrytych miejsc, np. ramion spryskiwaczy i rur. Wspomaga działanie detergentu, by naczynia były jeszcze czystsze i bardziej błyszczące. Sól Finish rekomendowana jest przez czołowych producentów zmywarek. - ochrona przed kamieniem - zmiękczanie wody - ochrona filtrów i spryskiwaczy - poprawienie działania zmywarki - usuwanie zacieków

Adres zwrotny


Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel: 22 7659500 Infolinia: 801115111; (22) 5419115 (od 9 do 17)

Kraj


Kraj pochodzenia: Produkt UE


Przechowywanie


Data ważności: 2 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie


Sposób użycia: Wsyp sól Finish do specjalnego zbiornika. Jeśli nie wiesz, gdzie znajduje się w Twojej zmywarce, skontaktuj się z producentem lub przeczytaj instrukcję obsługi. Dla najlepszych rezultatów regularnie kontroluj poziom wypełnienia pojemnika solą i na bieżąco go uzupełniaj.

Logotypy stron trzecich.


Green Dot

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Akcesoria do prania, Produkty do zmywarek


Do góry