RĘCZNIK KUCHENNY MEGA DŁUGIE ROLKI FOXY 2SZT

45751191/20220512

Liczba jednostek


Liczba jednostek: 2


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Nie wrzucaj ręczników papierowych do WC: nie rozpuszczają się w wodzie i mogą zapchać odpływ. UWAGA Papier może zapalić się przy niewłaściwym użyciu w kuchence mikrofalowej. Proszę przestrzegać poniższych prostych zasad: - Nie używaj listków ręcznika kuchennego gdy stosujesz klasyczne gotowanie, gotowanie combi lub grilowanie. - Nie osuszaj ziół, chleba lub kwiatów w kuchence mikrofalowej. Mogą się zająć ogniem i zapalić papier.

O marce


Foxy Zawsze blisko Ciebie.

Opis produktu


Podwójna długość, większa wygoda - Mega długość: jedno 2-rolkowe opakowanie odpowiada 4-rolkowemu opakowaniu po 45 listków na rolce. - Bardzo długa: 90 listków - Specjalny wzór wytłoczenia - "Super-Absorbent Vortex": zastosowane wytłoczenie zwiększa znacznie wchłanianie i retencję płynów. - Testowana do kontaktu z żywnością: rygorystyczne testy wykonane przez wykwalifikowane laboratoria gwarantują bezpieczeństwo ręczników Foxy w kontakcie z żywnością. - Testowana w kuchenkach mikrofalowych: może być używana w kuchenkach mikrofalowych do podgrzewania lub rozmrażania żywności.* - Higieniczna: używanie ręczników papierowych do wycierania rąk pozwala uniknąć przenoszenia bakterii na innych użytkowników, Co może mieć miejsce w przypadku użycia tradycyjnych ręczników. - Dekorowana: nadruki wykonano przy użyciu kolorów na bazie wody, żeby zapewnić bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością. - Zoptymalizowana dla środowiska: kompaktowa konfiguracja pozwala na użycie mniejszej ilości samochodów potrzebnych do transportu oraz mniejszej ilości materiałów potrzebnych do produkcji opakowania. Dodatkowo zajmuje mniej miejsca w domu. *Przeczytaj uważnie instrukcję na opakowaniu transport -22 % miejsce -27 % odpad -42 % W porównaniu do 4-rolkowego opakowania Specyfikacja produktu Skład - czysta celuloza Warstwy - 2 Ilość listków - 90 Wymiar listka 22 x 22,6 cm* Długość rolki - 19,8 m* *±5 % tolerancja

Cechy


podwójna długość, większa wygoda!, mega - długie rolki, gwarantowany - do kontaktu z żywnością, 2 mega = 4 rolki

Adres zwrotny


ICT Poland Sp. z o.o. 66-470 Kostrzyn nad Odrą ul. Włoska 3

Kraj


Kraj pochodzenia: Polska


Przygotowanie i stosowanie


Do użycia niezadrukowaną stroną

Adres producenta


ICT Poland Sp. z o.o. 66-470 Kostrzyn nad Odrą ul. Włoska 3

Pozostałe informacje


PEFC - PEFC/18-32-07 Certyfikowano przez PEFC Certyfikowano przez PEFC Wyrób pochodzi z lasów zarządzanych w zrównoważony sposób i źródeł kontrolowanych www.pefc.pl Certyfikat PEFC PEFC (Program for Endorsement of Forest Certification schemes) jest międzynarodową pozarządową organizacją non profit, która promuje i wyznacza standardy zrównoważonej gospodarki leśnej na całym świecie. Certyfikacja PEFC gwarantuje, że celuloza użyta do produkcji tego papieru pochodzi z odpowiedzialnie zarządzanych lasów i kontrolowanych źródeł.

Logotypy stron trzecich.


PEFC

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Akcesoria kuchenne, Ręczniki kuchenne w rolkach


Do góry