IBUPROM TABLETKI 10SZT

Składniki


1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę

Rodzaj jednostki


tabletek powlekanych

Liczba jednostek


Liczba jednostek: 10


Opis produktu


Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane - Bóle głowy - Bóle menstruacyjne - Bóle okolicy krzyżowej - Bóle zębów - Bóle kości i stawów - Bóle mięśniowe - Gorączka

Cechy


lek przeciwbólowy, przeciwzapalny, przeciwgorączkowy

Warunki przechowywania


Maks. temp. °C: 30


Adres zwrotny


US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław

Przechowywanie


Nie przechowywać w temperaturze powyżej 30°C. Lek przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Przygotowanie i stosowanie


Sposób stosowania i droga podania: Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku. Do stosowania u dorosłych i dzieci o masie ciała powyżej 20 kg (w wieku około 6 lat).

Adres producenta


US Pharmacia Sp. z o.o. ul. Ziębicka 40 50-507 Wrocław

Pozostałe informacje


Pozwolenie nr R/0879

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Leki, Ból głowy


Do góry