PŁYN DO KABIN PRYSZNICOWYCH WINOGRONOWY FROSCH 500ML

43008598/20210204

Adres dystrybutora


Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa

Logotypy stron trzecich


Ekoetykieta - www.ecolabel.eu, AT/020/011

Pochodzenie


Tekst dowolny o pochodzeniu: Wyprodukowano w EU.


Składniki


<5% anionowe środki powierzchniowo czynne, kompozycje zapachowe, Pozostałe składniki: kwasy organiczne, biodegradowalny środek zagęszczający, barwnik kosmetyczny w niewielkiej ilości

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


500

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 500


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


UWAGI - Przechowywać poza zasięgiem dzieci. - Nie mieszać z innymi produktami. - Nie wdychać produktów w aerozolu. - Trzymać z dala od produktów spożywczych. - Nie stosować na powierzchniach wrażliwych na działanie kwasów. - Przed użyciem na wrażliwych powierzchniach najpierw wypróbować działanie środka w niewidocznym miejscu.

O marce


Lista 9 punktów ekologii marki Frosch 1. Formuła „Zielonej Siły" zawierająca naturalne składniki aktywne intensyfikuje właściwości czyszcząco-pielęgnujące. 2. Użycie związków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego o wysokiej i szybkiej biodegradacji. 3. Maksymalnie przyjazne dla skóry rąk, testowane dermatologicznie receptury, zminimalizowany udział delikatnych środków konserwujących i starannie dobrane substancje zapachowe lub całkowita rezygnacja z nich. 4. Brak szkodliwych substancji chemicznych, jak fosforany, borany, formaldehyd, NTA, EDTA, związki chlorowcoorganiczne, PCW. 5. Mniejsze obciążenie środowiska dzięki ograniczeniu stosowania materiałów opakowaniowych oraz nowoczesnemu wykorzystywaniu materiałów pochodzących z recyklingu i do recyklingu przeznaczonych. 6. Nie testowane na zwierzętach. 7. Trwała energooszczędna produkcja w miejscach wytwarzania, których zarządzanie ekologią posiada certyfikaty EMAS, ISO 14.001 i A.I.S.E. 8. Własna instalacja uzdatniania wody w firmie, umożliwiająca odprowadzanie do kanalizacji wyłącznie oczyszczonych ścieków produkcyjnych. 9. Ponad 25 lat doświadczenia w rozwoju i produkcji przyjaznych dla środowiska środków czystości. Frosch jest marką oferującą ekologiczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji, niezawierające mikroplastiku, napełnione w butelki nadające się w 100% do recyklingu i pochodzących z recyklingu. Dzięki temu Frosch gwarantuje zatrzymanie plastiku w zamkniętym obiegu recyklingu, zapobiegając jego przedostaniu się do oceanu. Marka Frosch to skuteczna alternatywa dla konwencjonalnych produktów do czyszczenia, zapewniająca maksymalną kompatybilność ze środowiskiem. Dbamy nie tylko o czystość Twojego domu, ale także o dobro naszej planety.

Opis produktu


Właściwości - Skutecznie usuwa kamień w całym domu. - Doskonale nadaje się do intensywnego czyszczenia łazienki. - Formuła z naturalnym kwasem z winogron doskonale usuwa kamień, zabrudzenia oraz resztki mydła, pozostawiając przyjemny owocowy zapach.

Cechy


skutecznie usuwa kamień dzięki zawartości naturalnego kwasu z winogron, siła płynąca z natury

Adres zwrotny


Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. ul. Londyńska 4/3 03-921 Warszawa tel. 22 241 19 72 www.wmdp.pl

Kraj


Kraj pochodzenia: Produkt UE


Przechowywanie


Data ważności: 4 lata od daty produkcji umieszczonej na opakowaniu.

Logotypy stron trzecich.


Ekoetykieta

Kategorie


Kuchnia i łazienka, Ogólne środki czyszczące, Specjalistyczne środki czyszczące


Do góry