GILLETTE PIANKA DO GOLENIA CYTRYNOWA 200ML

36397163/20180814

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


200

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 200


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 3,24% masowych zawartości jest łatwopalne.

Opis produktu


Pianka do golenia Gillette Classic Lime to połączenie klasycznej ochrony Gillette ze świeżym zapachem limonki. Formuła pianki Classic, wzbogacona nutą limonki, pomaga zmniejszyć podrażnienia podczas golenia, zacięcia, pieczenie i szczypanie skóry. Rozkoszuj się cytrusowym zapachem limonki podczas golenia, który sprawi, że będziesz gotowy na nowe wyzwania. Pokaż światu najlepszą wersję siebie dzięki piance do golenia Gillette Classic Lime – produktowi stworzonemu specjalnie dla mężczyzn przez markę żelu i pianki do golenia nr 1 na świecie.

Cechy


KLASYCZNA OCHRONA: Pomaga chronić skórę przed podrażnieniami, zacięciami, skaleczeniami i szczypaniem dzięki klasycznej formule Gillette, GŁADKI POŚLIZG MASZYNKI: Formuła Gillette Comfort Glide zawiera polimery nawilżające, które pomagają zapewnić maszynce szybki i gładki poślizg podczas golenia, co oznacza mniejsze tarcie, a tym samym mniej szarpania i ciągnięcia, ŚWIEŻY ZAPACH STWORZONY DLA MĘŻCZYZN: Chłodzący, limonkowy zapach Gillette sprawi, że poczujesz się rześko i będziesz gotowy na rozpoczęcie nowego dnia, WYJĄTKOWA WYDAJNOŚĆ: Gillette Classic Pianka do golenia Lime wystarcza nawet na 3 miesiące golenia 4 razy w tygodniu lub nawet na 5 miesięcy w przypadku opakowań o pojemności 300 ml, MARKA PIANEK I ŻELI DO GOLENIA NR 1 NA ŚWIECIE: Dlaczego marka Gillette działa już od 100 lat? Bo wie, czego oczekują mężczyźni podczas golenia

Kraj


Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Zapakowano w: Wielka Brytania


Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Przybory toaletowe i do golenia dla mężczyzn, Inne przybory toaletowe dla mężczyzn


Do góry