GILLETTE 3 X SYSTEM ARCTIC ICE GEL A/P 70ML

37913609/20190208

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


70.0

Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 70.0


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. W przypadku wystąpienia wysypki zaprzestać stosowania. Chronić przed dziećmi. Min Age: Max Age:

Opis produktu


Nie maskuj nieprzyjemnego zapachu - zneutralizuj go. Gillette zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed potem w formie lekkich, orzeźwiających zapachów, abyś mógł czuć się czysto i świeżo przez cały dzień. Antyperspirant w żelu Gillette Arctic Ice jest suchy i doskonale chroni Cię przed wilgocią. Zapewnia też ochronę przed nieprzyjemnym zapachem, która dostosowuje się do potrzeb Twojego organizmu i jest aktywowana przy pierwszych oznakach pocenia się podczas aktywności fizycznej, aby zapewnić Ci dodatkową warstwę świeżości. System potrójnej ochrony świeżości wykorzystuje zaawansowaną technologię blokowania nieprzyjemnego zapachu, aby pochłaniać i neutralizować naturalny zapach ciała. Arctic Ice to chłodny, orzeźwiający i świeży zapach.

Cechy


Skuteczna ochrona, która zapewni Ci długotrwałą świeżość, 48-godzinna ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem, Technologia eliminacji nieprzyjemnego zapachu, która dostosowuje się do potrzeb Twojego organizmu i jest aktywowana przy pierwszych oznakach pocenia się podczas aktywności fizycznej, System potrójnej ochrony świeżości: aktywne blokery nieprzyjemnego zapachu, skuteczna ochrona przed wilgocią i technologia zapachu aktywna przez cały dzień, Silna ochrona dla aktywnych mężczyzn - daj z siebie wszystko, oprócz nieprzyjemnego zapachu, Arctic Ice to chłodny, orzeźwiający i świeży zapach, Pomaga wyeliminować nieprzyjemny zapach u źródła 48-godzinna ochrona

Adres zwrotny


Procter and Gamble DS Polska Sp. z o.o. ul. Zabraniecka 20 03-872 Warszawa 801258825

Przygotowanie i stosowanie


Nanieś cienką warstwę żelu na skórę pod pachami.

Adres producenta


Wyprodukowano przez P&G

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Mydła, dezodoranty i kosmetyki kąpielowe, Dezodorant


Do góry