LISTERINE PŁYN DO PŁUKANIA JAMY USTNEJ COOLMINT 500ML

37910840/20190208

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Nie stosować u dzieci poniżej 12. roku życia. Nie połykać. W przypadku połknięcia należy skorzystać z pomocy medycznej. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników. W przypadku wystąpienia podrażnień w jamie ustnej należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem dentystą. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Opis produktu


Stosowany dwa razy dziennie płyn do płukania jamy ustnej Listerine Cool Mint poprawia codzienną higienę jamy ustnej dzięki zawartości olejków eterycznych i intensywnemu, miętowemu, smakowi: - Skutecznie zwalcza bakterie, również tam, gdzie nie dociera szczoteczka: pomiędzy zębami, na dziąsłach i na języku - Zapobiega powstawaniu i redukuje płytkę nazębną, która jest główną przyczyną chorób dziąseł - Zapewnia długotrwałe uczucie świeżego oddechu. Listerine ma działanie przeciwbakteryjne - co potwierdzono w testach klinicznych. Równocześnie utrzymuje równowagę flory bakteryjnej jamy ustnej.

Cechy


usuwa do 97 % bakterii pozostałych po szczotkowaniu, dogłębnie oczyszcza, do 12 godzin świeżości

Adres zwrotny


JOHNSON & JOHNSON GmbH D-41470 Neuss, DE www.listerine.pl

Kraj


Kraj pochodzenia: Produkt UE


Przygotowanie i stosowanie


Otwieranie: Ścisnąć nakrętkę i przekręcić. Zamykanie: Przekręcić nakrętkę aż do zablokowania. Sposób użycia: stosować dwa razy dziennie. Dla optymalnej skuteczności działania stosować rano i wieczorem po szczotkowaniu zębów. Nalać do kubka 20 ml (4 łyżeczki po 5 ml), płukać zęby i dziąsła przez 30 sekund, a następnie wypluć płyn.

Adres producenta


JOHNSON & JOHNSON GmbH D-41470 Neuss, DE www.listerine.pl

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Pielęgnacja zębów, Płyny do płukania jamy ustnej


Do góry