PALMOLIVE MYDŁO W PŁYNIE MLEKO I MIÓD ZAPAS 500ML

36379456/20180809

Jednostka


ML doypack

Rozmiar opakowania


500

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Sztuk(i)


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 500


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa
Opis produktu


Poczuj, jak ponownie łączysz się z naturą za każdym razem, gdy myjesz ręce kremowym mydłem do rąk w płynie Palmolive Naturals Milk & Honey. W opakowaniu uzupełniającym wykorzystano o 73% mniej plastiku na ml produktu niż w przypadku butelki Palmolive 300 ml z dozownikiem.

Cechy


96% składników pochodzenia naturalnego*, Opakowanie uzupełniające nadające się do recyklingu**, Surowce pozyskane w odpowiedzialny sposób***, Produkt przetestowany dermatologicznie, *woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym stopniu, ** sprawdź lokalne przepisy, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się punkty zbierania odpadów. Więcej informacji na stronie www.palmolive.eu.com/naturalworld, *** www.colgatepalmolive.com/committed-to-responsible-sourcing, Zaangażowanie w odpowiedzialne pozyskiwanie surowców***, *woda i składniki pochodzenia naturalnego przetworzone w ograniczonym stopniu., ** sprawdź lokalne przepisy, aby dowiedzieć się, gdzie znajdują się punkty zbierania odpadów. Więcej informacji na stronie www.palmolive.eu.com/naturalworld

Adres zwrotny


Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Przygotowanie i stosowanie


Instrukcja mycia rąk Mycie rąk mydłem pomaga chronić przed bakteriami i wirusami z powierzchni skóry, więc powinno być stałym elementem codziennej higieny. Ta instrukcja mycia rąk pomoże Ci upewnić się, że robisz to prawidłowo: Nanieś mydło na mokre ręce. Pocieraj wewnętrzne strony dłoni. Pocieraj dłoń o dłoń z przeplotem palców. Pocieraj grzbiety palców drugą dłonią. Chwyć kciuki i pocieraj ruchem obrotowym. Spłucz ręce wodą i dokładnie wysusz. Pamiętaj, aby regularnie myć ręce!

Adres producenta


Wybrzeże Gdyńskie 6D, 01-531 Warszawa

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Mydła, dezodoranty i kosmetyki kąpielowe, Mydła i mydła w płynie


Do góry