GILLETTE SATIN CARE ŻEL DO GOLENIA SKÓRA WRAŻLIWA 200ML

36379429/20180807

Średnia miara


Średnia miara (e)

Jednostka


ml

Rozmiar opakowania


200

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Mililitrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 200


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa


Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50°C/122°F. Chronić przed dziećmi. 2,85% masowych zawartości jest łatwopalne.

Opis produktu


Żel do golenia dla kobiet Gillette Satin Care Sensitive Aloe Vera Glide jest delikatnie perfumowany i został opracowany specjalnie z myślą o skórze wrażliwej. Zaawansowane składniki nawilżające zapewniają niesamowity poślizg maszynki, chroniąc wrażliwą skórę przed podrażnieniami po goleniu i pozostawiając miękką i satynową gładkość przy każdym goleniu. Dla jeszcze lepszego rezultatu stosuj w połączeniu z maszynkami Gillette Venus.

Cechy


Żel do golenia dla kobiet opracowany z myślą o skórze wrażliwej, Doskonały poślizg maszynki, aby chronić wrażliwą skórę przed podrażnieniami, Zapewnia miękką i satynowo gładką skórę, Z aloesem,, O subtelnym zapachu

Kraj


Kraj pochodzenia: Wielka Brytania
Zapakowano w: Wielka Brytania


Przygotowanie i stosowanie


Delikatnie wmasuj żel do golenia w mokrą skórę aż do wytworzenia się obfitej piany zapewniającej gładkie golenie. Spłucz po zakończeniu golenia.

Kategorie


Pielęgnacja skóry i włosów, Zdrowie i uroda kobiety, Golarki i akcesoria


Do góry