NAŁĘCZOWIANKA GAZOWANA PLASTIK 1,5L

38172705/20190312

Wartość odżywcza w 100 g


wapń: 118
fluorki: 0,27
chlorki: 14,7
magnez: 21,2
potas: 3,84
wodorowęglany: 449
sód: 10,9
Ogólna zawartość soli mineralnych: 675 mg/L


Jednostka


l

Rozmiar opakowania


1,5

Jednostka (specyficzna)


Jednostka (specyficzna): Litrów


Wymiar liczbowy


Wymiar liczbowy: 1.5


O producencie


NAŁĘCZOWIANKA woda mineralna mocniejszy gaz - odpowiednia dla diety ubogiej w sód.

O marce


Przedstawiamy 1,5-litrową butelkę Nałęczowianki naturalnej wody mineralnej mocniejszy gaz - idealną propozycję dla tych, którzy pragną cieszyć się intensywnym orzeźwieniem przez cały dzień. Ta woda mineralna zawiera większą ilość bąbelków, dostarczając wyjątkowego doświadczenia dla miłośników gazowanej wody mineralnej. Nasza woda butelkowana w 1,5 litrowej butelce to doskonały wybór zawsze, gdy potrzebujesz nawodnienia. Wierzymy w recycling dlatego przypominamy - pustą butelkę wrzuć do żółtego kosza! Bo jak nie Nał to kiedy?! Naturalna woda mineralna Nałęczowianka wydobywana jest z ujęcia o tej samej nazwie, położonego w uzdrowisku Nałęczów, które znajduje się w otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego na terenie Wyżyny Lubelskiej. Nałęczowianka podczas 20-letniej podróży przez pokłady skał, nasyca się kompozycją 7 minerałów: wapnia (118 mg/l), potasu (3,84 mg/l), magnezu (21,2 m/l), fluorków (0,27 mg/l), chlorków (14,7 mg/l), sodu (10,9 mg/l) i wodorowęglany (449 mg/l). Jest to woda średniozmineralizowana i niskosodowa co sprawia, że możesz ją pić codziennie. *Należy spożywać dziennie co najmniej 2 litry wody z różnych źródeł. Miej zawsze ze sobą Nałęczowiankę. Miej w sobie pragnienie. Naturalna woda mineralna Nałęczowianka mocniejszy gaz- cechy: - Nałęczowianka mocniejszy gaz jest dostępna w formacie 0,5 l; 1 l i 1,5 l - Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie Kraj pochodzenia: Polska Odpowiednia także dla diety ubogiej w sód. Poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie.

Opis produktu


Nałęczowianka Naturalna woda mineralna mocniejszy gaz. Naturalna woda mineralna Nałęczowianka mocniejszy gaz idealnie wesprze Cię w codziennym dbaniu o prawidłowe nawodnienie organizmu. Nasza woda mineralna zawiera kompozycję 7 minerałów, które możesz pić codziennie: Wapń 118 mg/l Fluorki 0,27 mg/l Chlorki 14,7 mg/l Magnez 21,2 mg/l Potas 3,84 mg/l Wodorowęglany 449 mg/l Sód 10,9 mg Niech woda mineralna Nałęczowianka zagości na stałe w Twoim domu. Nasz nowy wariant mocniej gazowanej wody mineralnej sprawdzi się doskonale nie tylko w upalne dni, ale zawsze gdy potrzebujesz orzeźwienia. Aby poczuć jeszcze większe orzeźwienie dodaj do niej lód, cytrynę lub miętę. Woda mineralna świetnie wesprze Twoje nawodnienie zarówno w ciągu zwykłego dnia, jak również po intensywnym treningu. Naturalna woda mineralna gazowana Nałęczowianka – cechy: Zawiera kompozycje 7 minerałów Bardzo orzeźwiająca Odpowiednia dla diety ubogiej w sód Nadaje się do codziennego picia Wybierz Nałęczowiankę mocniejszy gaz dostępną w butelkach o pojemności 0,5 l , 1 l oraz 1,5 l. Nałęczowianka naturalna woda mineralna mocniejszy gaz 1,5 litra. Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie Kraj pochodzenia: Polska Odpowiednia także dla diety ubogiej w sód. Poddawana procesowi napowietrzania i filtracji. Otwór Nałęczowianka w Nałęczowie.

Cechy


Mocniejszy gaz: woda mineralna mocniej gazowana, Niska zawartość sodu: odpowiednia dla diety ubogiej w sód, Niska zawartość sodu: odpowiednia dla diety ubogiej w sód


Do góry